Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Een account maken heeft veel voordelen:
Rockfon hold down clips HDC1.
Tegen het opwaaien van systeemplafondplaten kunt u gebruik maken van de kunststof HDC1 plaatklemmen.
Deze plaatklemmen worden boven het systeemplafond op het profiel gedrukt waardoor de plafondplaten tegen de onderkant van het profiel worden aangedrukt. Dit voorkomt het opwaaien van de plafondplaten in het systeemplafond.
De pakinhoud is 100 stuks. Deze kunststof HDC1 plaatklemmen zijn geschikt voor plafondplaten:Kunststof hold down clips gebruikt u om te voorkomen dat de plafondplaten in het systeemplafond opwaaien.
Bij het openen van toegangsdeuren van winkels, kantoren, tankstations en garages en bij het sluiten van kleine ruimtes zoals toiletten kan er luchtverplaatsing optreden. Vaak zijn de plafondplaten licht van gewicht en kunnen juist door de luchtverplaatsing in een ruimte de plafondplaat uit het frame of zelfs uit het systeemplafond lichten.
Deze plaatklemmen drukt u via de bovenkant van het systeemplafond over de profielen waardoor de plafondplaten tegen de onderkant van de profielen worden vastgedrukt. Hiermee kunt u het systeemplafond maximaal beveiligen.