OWA Sandila 70/N

Niet elke ruimte vraagt om iets uitgesproken. Soms wil je vooral een plafond dat rustig oogt en gewoon netjes blijft, ook na jaren gebruik. OWA Sandila 70/N wordt precies daarom vaak gekozen. Het is een witte plafondplaat die niet schreeuwt om aandacht, maar wel zorgt voor een verzorgd geheel.

OWA Sandila 70/N – een rustige basis voor veel ruimtes

Sandila 70/N kom je tegen op plekken waar betrouwbaarheid belangrijker is dan uitstraling alleen. Het plafond moet kloppen, zonder dat je er steeds mee bezig bent.

Varianten en afmetingen

Deze serie valt binnen de OWA plafondplaten en wordt veel toegepast als onderdeel van witte plafondplaten. De meest gekozen uitvoering is de 600×600 mm inleg, zoals de OWA Sandila New Smart 600x600x14 mm inleg K3, omdat deze maat in vrijwel elk standaard raster past. In grotere ruimtes of gangen zie je juist vaker de OWA Sandila New Smart 600x1200x14 mm inleg K3, die het plafond wat rustiger laat ogen door de langere platen.

Toepassingen in de praktijk

In de praktijk wordt OWA Sandila 70/N veel gebruikt in kantoren, scholen en algemene ruimtes. Denk aan een kantoorverdieping waar meerdere ruimtes hetzelfde plafond krijgen, of een schoolgang waar licht en witheid belangrijk zijn voor een frisse uitstraling. In dit soort situaties blijft Sandila netjes zonder op te vallen.

Advies en bestellen

Sandila 70/N is vooral geschikt als je zoekt naar een betrouwbare witte plafondplaat zonder ingewikkelde keuzes. Twijfel je over de maat of toepassing in jouw ruimte, dan is even meedenken vaak genoeg om de juiste keuze te maken. Twijfelt u? We denken graag even mee.

Meest gestelde vragen
Is OWA Sandila 70/N geschikt voor kantoorruimtes?

Ja, dit is een veelgebruikte plaat in kantoren waar een rustige en neutrale uitstraling gewenst is.

Wat is het verschil tussen 600x600 en 600x1200 bij Sandila?

600x600 is de standaardmaat en past overal. 600x1200 wordt vaak gekozen in grotere ruimtes omdat het plafond daarmee rustiger oogt.

Is deze plafondplaat opvallend qua structuur?

Nee, de structuur is subtiel. Dat maakt de plaat geschikt voor ruimtes waar het plafond niet de aandacht moet trekken.

Kan ik OWA Sandila combineren met bestaande profielen?

In de meeste gevallen wel, zolang het om een standaard systeemplafond gaat met de juiste rastermaat.

Waar wordt Sandila 70/N het meest toegepast?

Je ziet deze plaat veel in scholen, kantoren en algemene ruimtes zoals gangen en entrees.

Is deze plaat ook geschikt voor renovatieprojecten?

Ja, juist bij renovaties wordt Sandila vaak gekozen vanwege de eenvoudige verwerking en nette uitstraling.